DeSocialMedwork-verbintenis tijdens de COVID-19-uitbraak

Aangezien de hele wereld in onzekerheid verkeert tijdens de COVID-19 pandemie, willen we u verzekeren dat onze deuren open blijven voor iedereen die probeert toegang te krijgen tot levensverbeterende behandelingen. We willen dat u weet dat we er alles aan doen om ervoor te zorgen dat elke patiënt de juiste ondersteuning krijgt die hij nodig heeft. Ons team blijft werken aan de continuïteit van onze missie. 

Hier enkele veelgestelde vragen en antwoorden die raken aan belangrijke COVID-19 gerelateerde updates:

1- Werkt TheSocialMedwork nog steeds?

Zoals altijd blijven wij u hierbij naar beste vermogen ondersteunen bij het verkrijgen van toegang tot elders goedgekeurde geneesmiddelen. Onze organisatie blijft gewoon doorgaan. U kunt ons tijdens onze reguliere kantooruren bereiken van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 18.00 uur (Midden-Europese tijd). Voor ondersteuning buiten de reguliere kantooruren kunt u contact met ons opnemen via e-mail [e-mail beveiligd].

2- Wordt mijn bestelling op tijd geleverd? 

Door de uitbraak van COVID-19 kunnen we te maken krijgen met beperkingen in de toeleveringsketen, die van invloed kunnen zijn op de beschikbaarheid, de levertijden en de prijs van geneesmiddelen op onze website. We zullen ons uiterste best doen om u gedurende deze tijd te helpen toegang te krijgen tot uw medicijn tegen de beste prijs en zo snel mogelijk.

3- Is er een limiet op hoeveel eenheden van een medicijn ik kan bestellen?

Wij kunnen u alleen ondersteunen bij de toegang tot de hoeveelheid die door uw behandelende arts is voorgeschreven en die door de persoonlijke invoervoorschriften van uw land is toegestaan. Neem contact op met uw lokale overheid om meer te weten te komen over de hoeveelheid die u legaal mag importeren of vraag ons Patiënten Support Team om meer informatie.

4- Wat gebeurt er als alle vluchten worden geannuleerd? Hoe ga je mijn medicijnen verschepen?

Wij werken met een netwerk van wereldwijde logistieke bedrijven die ongeacht de situatie blijven opereren. We hebben informatie ontvangen dat vracht en luchtvracht op dit moment niet onderhevig zijn aan beperkingen. Wij houden u op de hoogte van eventuele wijzigingen zodra wij hiervan op de hoogte worden gesteld.

5- Zal er een verandering zijn in mijn medicijnprijs? 

De uitbraak van COVID-19 heeft momenteel wereldwijd gevolgen voor de toeleveringsketen van medische producten. Deze verstoringen zullen helaas ook gevolgen hebben voor ons netwerk van leveranciers. Dit betekent dat de beschikbaarheid, levertijden en prijzen van de geneesmiddelen op onze website aan verandering onderhevig zijn. Neem contact op met ons Patiënten Support Team om de laatste informatie te ontvangen.

6- Is de afhaalmogelijkheid bij een van uw partnerapotheken nog steeds mogelijk? 

Op dit moment heeft u nog steeds de mogelijkheid om uw medicijnen af te halen bij een van onze partnerapotheken. Wij raden u aan om de reisbeperkingen van uw land te volgen voordat u uw bestelling plaatst, zodat u vrij kunt reizen naar het land waar de partnerapotheek zich bevindt. Om meer te weten te komen over deze optie en of deze van toepassing is op uw situatie, kunt u contact opnemen met ons Patiënten Support Team.

We begrijpen dat u zich op dit moment misschien ongerust maakt. Vergeet niet dat ons team slechts een e-mail of een telefoontje verwijderd is. Voel je vrij om contact met ons op te nemen tijdens onze normale kantooruren als je vragen of zorgen hebt.